Back

Narciarskie rozpoczęcie ferii w Małopolsce

Narciarskie rozpoczęcie ferii w Małopolsce

W niedzielę 15 lutego na Stacji Narciarskiej Myślenice odbędą się otwarte dla każdego zawody narciarskie i snowboardowe ZimoweWyzwanie.

W zawodach rozgrywanych na dwóch przejazdach Slalomu Giganta nie ma ograniczeń wiekowych ani sprzętowych, co więcej, nie jest Ci potrzebne doświadczenie startowe! Zawody rozegrane zostaną na bezpiecznych, miękkich tyczkach, z którymi zderzenie nie powoduje nawet najmniejszego siniaka.

Oprócz klasyfikacji indywidualnej, w której dostępnych będzie aż 18 kategorii, prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa. Nie musisz jednak startować w klubie – wystarczy, że zgłosisz jako drużynę paczkę swoich znajomych lub rodzinę! Tu nie ma żadnych ograniczeń!

Najmłodszych uczestników zawodów dodatkowo dopingować będzie wesoła ekipa Parku Wodnego w Krakowie. Przygotowane konkursy, a w szczególności nagrody, ucieszą niejedną buzię.

Zgłoszenia do zawodów prowadzone są drogą elektroniczną – przez System Timedo (http://system.timedo.pl) a opłaty startowe rozpoczynają się już od 20 zł! Dla uczestników zawodów Stacja Narciarska Myślenice przygotowała atrakcyjne rabaty na zakup karnetów czasowych.

Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdziesz na stronie internetowej www.zimowewyzwanie.pl/myslenice

Liga Sportowa ZimoweWyzwanie rozpoczęła się w tym sezonie od biegu górskiego w Chyrowej w Beskidzie Niskim, a ostatnimi zaplanowanymi zawodami są slalom gigant i bieg górski w Wierchomli w Gminie Piwniczna-Zdrój, które odbędą się 1 marca.

Partnerami zawodów są: Centrum Treningowe 72D, negrasport.pl, Park Wodny w Krakowie, Małopolska Organizacja Turystyczna, POLAR, ALE – Active Life Energy, Goggle
Organizatorów ubiera JMP Sports Wear

Play Play