Back

Terma Bania

Terma Bania

Terma Bania
Białka Tatrzańska
, ul. Środkowa 181
tel. +48 18 261 25 40
www.termabania.pl
Terma Bania to miejsce wyjątkowe o każdej porze roku - łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości wód termalnych wynikające z występowania składników o korzystnym wpływie na organizm ludzki. Kompleks basenów termalnych zlokalizowany został na 3,5 ha działce na wysokości 714 m n.p.m. w centrum Białki Tatrzańskiej. Baseny zasila woda geotermalna pozyskiwana z głębokości 2500 m, o niezwykle rzadko spotykanych parametrach nie tylko w skali regionalnej, ale i całego kraju (siarczki, siarczany, krzemionka, potas). Do dyspozycji gości jest prawie 9000 m² wodnej rozrywki i relaksu. Wszystko to dopełnione jest przez niesamowitą panoramę Tatr, którą można podziwiać podczas korzystania z dobrodziejstw ośrodka. Interesujące rozwiązania architektoniczne pozwalają na rozrywkę i relaks w niezwykle stylowych wnętrzach, które zaskakują intrygującymi połączeniami góralskiego folkloru i nowoczesnego designu. Wreszcie zastosowanie rozwiązań proekologicznych na niespotykaną dotąd skalę sprawia, że Terma wpisuje się w ideę troski o środowisko naturalne oraz dobrobyt przyszłych pokoleń. Terma Bania to najbardziej ekskluzywny ośrodek termalny w Polsce.

Baseny Biorąc pod uwagę sprecyzowane potrzeby użytkowników, obiekt podzielono na kilka stref, dostosowanych do konkretnych wymagań. Mieści się tutaj tzw. strefa głośna przeznaczona głównie dla dzieci i młodzieży oraz całych rodzin z zespołem zjeżdżalni wodnych, strefa cicha przeznaczona dla osób szukających spokoju i odprężenia wyposażona w atrakcje wodne o rehabilitacyjnym charakterze: leżanki wodno-powietrzne, stacje masażu dennego i bocznego, siedziska z dyszami powietrznymi, kaskady, wodospady, itp. oraz jacuzzi, Saunarium (blok pięciu kabin saunowych o różnym charakterze wraz ze specjalistycznymi natryskami, przestrzenią do wypoczynku i basenem chłodzącym) oraz Instytut Wellness & SPA, który łączy w sobie walory natury oraz wspaniałe osiągnięcia nowoczesnej techniki.
Baseny
Biorąc pod uwagę sprecyzowane potrzeby użytkowników, obiekt podzielono na kilka stref, dostosowanych do konkretnych wymagań. Mieści się tutaj tzw. strefa głośna przeznaczona głównie dla dzieci i młodzieży oraz całych rodzin z zespołem zjeżdżalni wodnych, strefa cicha przeznaczona dla osób szukających spokoju i odprężenia wyposażona w atrakcje wodne o rehabilitacyjnym charakterze: leżanki wodno-powietrzne, stacje masażu dennego i bocznego, siedziska z dyszami powietrznymi, kaskady, wodospady, itp. oraz jacuzzi, Saunarium (blok pięciu kabin saunowych o różnym charakterze wraz ze specjalistycznymi natryskami, przestrzenią do wypoczynku i basenem chłodzącym) oraz Instytut Wellness & SPA, który łączy w sobie walory natury oraz wspaniałe osiągnięcia nowoczesnej techniki
Play Play